WEBMONEY

WEBMONEY NEDİR?

webmoney

            Webmoney internet kullanımının yaygınlaşması ile birlikte parasal işlemlerin yürütülmesi için kurulmuştur. 1998 yılından beri yürürlükte olan sistem Rusya’da kurulmuş ve  tüm dünyada kullanımı yaygınlaşmıştır. Kolay bir kullanıma sahip olan sistem sayesinde internet üzerinden kredi kartı kullanımına gerek kalmadan alışveriş yapabilir ailenize para aktarabilirsiniz. Sistem tüm internet kullanıcılarına açıktır ve ücret ödemenize gerek yoktur.

Webmoney her kullanıcı için bir WMID numarası vererek güvenlik önlemi almaktadır. Kullanıcı bu numara ile sisteme giriş ve çıkış yapabilmektedir. Bu numara sisteme giriş ve çıkışlar için kullanılmaktadır. Sistemde birkaç çeşit hesap kullanılmaktadır. Dolar için WMZ Euro için WME Ruble için WMR hesapları kullanılmaktadır. WMZ hesabınıza para aktarmak istediğinizde sizden Z-cüzdan numaranız istenecektir. Para aktarımı için bu cüzdan numaranıza gerek duyulmaktadır.

Bu numara Z ve 12 rakamdan oluşmaktadır. Diğer para birimleri için kullanılan hesaplarda da gerekli numaralar istenecektir. Webmoney kullanımı çeşitli kolaylıklar sağlamaktadır. Öncelikle güvenli ve hızlı bir alışveriş olanağı sağlamaktadır. İnternet üzerinden yapmanız gereken parasal işlemlerinizin kısa sürede yapılmasını sağlar. Almak istediğiniz şeylere evden çıkmadan sahip olma imkanı sağlayarak yorulmanızı engellemektedir.

Dünyanın pek çok noktasında geçerli bir ödeme aracı olarak hızlı ve güvenli alışveriş imkanı sağlar. Para transferlerinde diğer transfer araçlarına göre düşük komisyon alarak tercihlerde bir numaraya çıkan sistem gün geçtikçe daha fazla insana ulaşmaktadır. Üyelik işlemleri için sisteme üye olan bir siteye girerek gerekli işlemleri yapmanız gerekmektedir. Kolay ve hızlı hizmet veren siteler sayesinde bu sisteme ulaşmak çok kolay olmaktadır.

 

One thought on “WEBMONEY

  1. Bilindiği üzere youtube kazançları çeşitli yollarla alınabilmektedir fakat paypal gibi yöntemlerle ödemeler 1 hafta 10 günü bulmaktadır. Bu durumda youtube gelirlerinizi webmoney olarak talep ederseniz ödeme sırasında ilk sırada webmoney ödemeleri geldiğinide önemle bildirmek isteriz. Şuan için QuizGroup ödeme seçeneklerinde webmoney çalışamkta olup yakında tüm partnerlerin webmoney seçeneğini açacağını duyurmak isteriz. Ödeme seçeneği webmoney olarak seçenlerin bakiyelerini anında nakite çevirmek bir tık kadar uzağında. TurkMoney olarak resmi webmoney hizmetlerimizle sizlerin yanındayız. Ödemelerinizi webmoney ile almak istiyor fakat webmoney hakkında bilgi sahibi değilseniz bu konu altından sizlere yardımcı olmaya çalışacağız. TurkMoney sitemiz üzerinden gerekli dökümanlara ve resimli anlatımlara ulaşma imkanınız vardır ayrıca sitemizde bulunan iletişim araçlarından herhangi biri ile bize ulaştığınız taktirde her zaman desteklerimiz sizlerle olacaktır.

    web: http://www.turkmoney.net

    skype: turkmoney.net

    tel: 0537 868 87 96

Bir Cevap Yazın