Ecocard

ECOCARD

ecocard

            Bu kart kredi kartımız ve bankadan yapacağımız havaleler ile para yükleyebileceğimiz adeta bir elektronik cüzdan denilebilir. Son derece güvenilir önde gelen kartlar arasında olan bir şirkettir. Ecocard hesabımızda bulunan bir miktar parayı bir başka ecocard kullanıcısına gönderebilir banka hesabımızdan para çekebiliriz. Ayrıca atm’lerden para çekebilir aynı zamanda bu kartı internet üzerinde rahatlıkla ve güven ile kullanabiliriz.

Bu kart ile para çekmek ve yatırmak son derece güvenli bir şekilde yapılmaktadır. Hesap açmak için hiçbir ücret ödememiz gerekmez ücretsizdir. Türk parası ile hesap açıldığı gibi dolar Euro ve diğer para birimleri ile bu kart üzerinden kolaylıkla hesap açılabilmektedir. Bu kart ile kolaylıkla internet üzerinden alışverişlerimizi gerçekleştirebiliriz. Bu karta başvurduğumuzda 2 hafta gibi kısa bir zaman dilimi içinde elimize ulaşmaktadır. Para yatırırken hiç bir masrafa gerek yoktur. Aynı zamanda Türkçe müşteri hizmetleri mevcuttur.7/24 hizmete sahiptir.

En büyük avantajlarından biri de bu karta yatırdığımız parayı istediğimiz anda nakde çevrilebilme imkanı sağlamasıdır. Son derece güvenli bir karttır; kart bilgilerimizi gizli tutma imkanımız vardır şifre bilgilerimiz son derece güvendedir bu kart ile aşırı harcama ve borçlanma korkusu yoktur. Eğer yurtdışına para göndermek transfer etmek istiyor isek çok düşük maliyet ile hızlı bir şekilde istediğimiz kişiye para transferinde bulunabiliriz.

Özellikle internet üzerinden bahis oynayanlar için bu kart çok kullanışlı bir karttır. Güvenilir bir kart olması ve teknolojinin hızla gelişmesi ile birlikte web siteleri üzerinden yapılan birçok işlemlerde ecocard sıkça tercih edilen kartlar arasındadır.

One thought on “Ecocard

  1. slm şu anda hesabım aktıf mı bankadan ececarda nasıl para yatırabılırım

Bir Cevap Yazın